Александр Агапов

Визначте твердження, яке не відповідає Конституції України.

A.Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер;
B.підозрюваний зобов’язаний довести свою невинуватість у вчиненні злочину;
C.обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях;
D.підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.

Даша

ВЫ бы ещё по китайски спросили. Это же русский проект и иностранные языки никто здесь знать не обязан. Я вам могу на своём ответить - поймёте?

Олег Сапожников

у тебя что, нормальной клавиатуры нет?

П2
Павел 2007

B. підозрюваний зобов’язаний довести свою невинуватість у вчиненні злочину; -- не відповідає Конституції України .