Светлана Тазина

ВИПАДКИ ПОРУШЕННЯ норм сучасної української мови на ТВ

ВИПАДКИ ПОРУШЕННЯ норм сучасної української мови у ТВ-программах (їнформаційні передачі, реклама_)

Наприклад, журналіст у "Новинах" припустився помилки "Лікарі розмістили маленьку дитину у блоЗІ" ( повинно бути "БЛОЦІ", оскільки йснують слова "блог" і "блок")

А@
Ангелочек @@@

Ну а в чём смысл-то вашего вопроса?
Ошибаются всегда и все, в данном случае налицо случай с паронимами-слова похожими друг на друга, но разными по содержанию.
А уровень интеллекта украинских дикторов можно посмотреть тут: