Али Алиев

Как читается английский текст русскими буквами. Помогите:

I've been best mates with Daniel for about seven years.We became frinds when we started school together.Dan sat behind me and we were always chatting away.

Руслан Магомедов

Айв бин бест мэйтс виз Дэниэл фо эбаут сэвен еарз. Ви бикейм френдс вэн ви статед скул тугезе. Дэн сэт бихайнд ми энд ви вё олвэйз чатинг эвей.

Дм
Дмитрий

О, мое любимое

Ай хэв бин бэст матэс виз Даниэль фо абаут севен йеарс. Ви бикэйм фрэндз вэн ви стартэд скул тугезэ. Дэн сэт бихаинд ми энд ви вэ олвэйз чаттинг эвэй

Песня о веселом парне индейце Тугезе и его верном коне