Константин Салтыков

Смерть от влагалища?

Realizing that his wife was probably absorbing a majority of the poison she had intended to kill him with, he brought her to the hospital and saved her life.

This guy! He is totally down to perform oral sex 24/7 and will generously rush you to the emergency room after you try to kill him. And they say chivalry is dead!

But he is nobody’s fool: Sources reveal the man intends to sue his wife for attempted murder.

Суть в том, что жена хотела отравить мужа, засунув себе яд и попросила об оральном сексе. Муж, учуяв запах яда, вначале отвез жену в больницу. Затем он стал жаловаться на нее.

От себя добавлю, что немало российских "женщин", обученных телевидением и собственным идиотизмом, видимо, тоже уже готова к подобным "соблазнам".

Марина Варбанская

Я вообще ничего не поняла

Вл
Владимир

Что она то не сдохла?