Мила Milashka

: Матеріальна точка рухається в площині xy відповідно до рівнянь x=a1+b1t+c1t2 і y=a2+b2t2+c2t3, де b1=7 м/c, c1=-2 м/

: Матеріальна точка рухається в площині xy відповідно
до рівнянь x=a1+b1t+c1t2 і
y=a2+b2t2+c2t3, де
b1=7 м/c, c1=-2 м/с2, b2=-1
м/с2,
с2=0,2 м/с3.
Знайти швидкість і прискорення точки в момент часу 5 с ?

5. Задача 2: Три конденсатора ємністю 1, 2 і 3 мкФ з'єднані послідовно і приєднані до
джерела напруги 220 В. Визначити заряди і напругу на кожному конденсаторі?

Саид Махмадов

1) Вам нужно подставить числа и время. Скорости –
производная по времени.
2)Напряжения между обкладками отдельных конденсаторов при их
последовательном соединении зависят от емкостей отдельных конденсаторов: U1 = Q/C1, U1 = Q/C2, U1 = Q/C3, а
общее напряжение U = U1 + U2 + U3