Андрей Холодов

допоможіть, будь ласка, розв язати задачі

1.в сосуді знаходиться 10%-й розчин спирту. з сосуду відлили 1/3 його вмісту, а в частину, що залишилась, долили води так, що сосуд став заповненим на 5/6 від початкового об єму. Який процентний вміст спирту в сосуді?
2.розв язати рівняння: х в квадрате- sin в квадрате у=2х cos y-1-y в квадрате
3.дано опуклий чотирикутник АВСД такий, що кут АВС=90градусов, АС=СД і кут ВСА=кутуАСД. точка F-середина відрізка АД. Відрізки BF i AC перетинаються в точці L. довести, що ВС=СL.

на русском
1.в сосуде находится 10% раствор спирту. з сосуда отлили 1/3 его содержания, а в часть осталась, добавили воды так, что сосуд стал заполненным на 5/6 от начального обьема. Який процентное содержание спирта в сосуде?
2.Решить уравнения х в квадрате-sin в квадрате у = 2х cos y-1-y в квадрате
3.дано выпуклый четырехугольник АВСД такой, что угол АВС = 90градусов, АС = СД и угол ВСА = кутуАСД. точка F-середина отрезка АД. Отрезки BF i AC пересекаются в точке L. доказать, что ВС = СL.

Dmitry Voodoo

переведи на русский .