Виталий Семенов

Очень срочно !!!География"!!!!1

У підніжжя Гімалаїв дуже багато опадів і тому тут цілий рік тепло. Поряд з Гімалаями, у Тебеті опадів за рік віпадае менше. Поясніть причини різних відмін у кліматі двох близько розташованіх областе?

Александр Мышкин

При движении туч с осадками Гималаи выступают в качестве естественной преграды им.
Посему большая часть осадков выпадает на Гималаях, а в Тибете - меньше.

При русі хмар з опадами Гімалаї виступають в якості природної перешкоди ім.
Тому велика частина опадів випадає на Гімалаях, а в Тибеті - менше.