Кристина

Святкуючи перший раз день народження сина, батьки вирішили дарувати йому...

Святкуючи перший раз день народження сина, батьки вирішили дарувати йому щоразу передплатне видання класиків літератури. Останнє видання він одержав навчаючись в інституті. У який день народився син, якщо він одержав від батьків 6 передплатних видань?

Ольга Агеева

ну вероятно родился в високосный год 29 февраля