Игорь Иванов

Поясність з позицій індивідуальної психології наступні приклади.

1. Все своє життя Стендаль підтримував репутацію денді, розумного,
цинічного та непередбачуваного. Сам він визначав причиною цього своє відчуття,
що він потворний, сором 'язливий та незграбний. (А. Мерлер) .
2. Письмові спогади дівчинки-ученщі третього класу: "Коли мені було 4 роки,
я не вміла добре мачювати людину. Моя мама говорила мені: „ Ти робиш ніс схожим
на огірок". Я не давала, собі нервувати з цього приводу і малювала далі... Коли я все
закінчила, то показала моїй мамі. „ Тепер ти вже не робиш носи схожшш на
огірок ". З тих пір я стапа дуже гарно малювати людей " (за А. Адлером).

Света Бабенко

давай по -русски теперь