Евгения Ермолаева

Під час перебування хворої матері в лікарні, душевнохворий Танін, визнаний таким, що не потребує ізоляції в психіатрично

Під час перебування хворої матері в лікарні, душевнохворий Танін, визнаний таким, що не потребує ізоляції в психіатричному закладі, забрався в сарай до сусіда, де улаштував пожежу, від якої згорів сам сарай та інше майно. Сусіди звернулися з позовом до матері Таніна про відшкодування заподіяного підпалом збитку. Заперечуючи проти позову, Таніна зазначила, що в момент події вона знаходилася в лікарні, куди потрапила цілком раптово і перебувала там після отриманої травми в безпомічному стані. Крім цього, вона, як інвалід, потребує лікування, а якого-небудь майна, за винятком будинку і домашнього посуду, у неї немає.
Як необхідно розв'язати справу?

Рамиль

анечка пиши по русски пожалуйста или хотя бы по английски а то непонятно некоторые слова

*K
*** Karri ***

Зобов'язати кровосисю Азарова та проффесора Чивокуню виділити кошти державного бюджету на компенсацію збитків сусіду, хабарі суддям та моральні збитки Таніній, за те що в неї син такий самий дебіл, як і все українське судочинство.