Кай Романо

переведите текст на англиский язык пожалуйста

Я никак не отношусь к вегетерианству. Но я сама каждый день употребляю мясные изделия. Мне не нравиться когда живтных дико убивают, а потом изготавливают из них пищу или одежду. Но и без мяса я не могу. Я не ем свинину, баранину, только мясо курицы и говядины. Думаю что это нормально, что мы едим мясо. Это заложено в природе.

Елена Дударева

I did not belong to vegeterianstvu. But I'm there every day, drink meat. I do not like when zhivtnyh wildly killed, and then they are made of food or clothing. But even without meat, I can not. I do not eat pork, lamb, only chicken and beef. I think that it is normal that we eat meat. It is in the nature.

Марина Бычкова

Я никак не отношусь к вегетарианству - я поняла так что вас оно не волнует. да? тогда начало такое
Vegetarianism doesn't worry me at all! (если вы имели в виду, что вы не относитесь к вегетарианцам, то лучше так -
I'm not a vegetarian)
I eat meat every day. Despite the fact that I do not like it when people cruelly kill an animal, and then they make food or clothing out of them, I can't live without a meat. I do not eat pork and lamb, only chicken and beef. I think that it is normal when people eat meat. It is inherent in human nature

Наталья *****

I in no way don't belong to vegetarianism. But i every day eat meat products. I don't like, when animals killed wild, and then prepare of them eat of clothing. But wothout meat i don't can. I don't eating pork, mutton, i eating only chiken and beef. I thing that it is normally, that we are eating meat. That is laided in our nature. (ну как-то так, я не знаю насколько это правильно)