Григорий Онищенко

Переведите текст на английсский язык пожалуйста!

Очень рада что исполнилось твоё желание, и теперь у тебя есть котёнок. У меня есть собака, её зовут Доби, она очень ласковая и добрая. Котёнок это очень прелестно, чаще бери его на руки, ухаживай за ним, корми его, гладь его, а главное играй с ним.

Анастасия Нестерова

I'm so happy that you wish has come true and now you have a kitten. I have a dog named Doby (?) she is very cuddly and kind. Having a kitten is so nice, hold it in your hands more often, look after him, feed him, pet him and most importantly play with him.

Анастасия Зубова

I'm very happy that your desire is fulfilled, and now you have a kitten. I have a dog, her name is Dobie, it is very affectionate and nice. Kitten is very charming, often take him up, took care of it, feed it, stroke it, and most importantly play with kitten.

Алексей Шувалов

Тимур, на английском может ответить только заработавший 250 баллов на ответах

Alena Табачникова

Как ты себе это представляешь отвечать по английски здесь нельзя, только по русски можно.

Александр Кузнецов

I am very glad that your wish came true, and now you have a kitty. I have a dog, her name is Doby, she is very affectionate and kind. Kitty - this is very charming, you should often to take him on arms, take care about him, feed and caress him and the most important - play with him.