Ан
Анна

My Favorite Music Playlist

Hello, everybody!

First of all I'm sorry that I can't write in russian language. So, I would like to talk about the music playlist that I've made for myself. Then I tought to upload them on VK. So, I did it. Now I have a question for you. Do you like to listen to my music playlist on VK? Check it out if you want. I like to listen to this kind of music. So how about you? Well, I hope you'll enjoy it as well. So right now I'm just going to put the link to one of my favorite music playlist that I aslo created on my iTunes. It's just interesting to me to know your thoughts about this playlist? I called my playlist Good Music Collection. You can also write your comments in russian. Because I understand. Thank you very much. Here is the link. http://vk.com/audio?id=138265010

[ссылка появится после проверки модератором]

Ольга Афанасьева

Сссылка появится только знаешь когда?? ? только после [ссылка появится после проверки модератором]