Евгения Дровняшина

Вы можете рассказать мне что хочет нам рассказать украиньський националисьть?

Максим Гераскин

гугл транслейт допоможе))

))))

Любит неньку Украину украинский националист, по настоящему любит всем сердцем и душой .А рассказывает он нам про то как осуществить своду в Украине . Свободу от плохой и нехорошой жизни в которой живет сегодня его Украина .

Александр Щербаков

І. Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад
- Люстрація влади.
- Графа "національність" у паспорт і свідоцтво про народження.
- Україна – унітарна, президентська республіка.
- Парламент – 300 депутатів на три роки за відкритими виборчими списками.
- Виборність місцевих суддів.
- Проста процедура відкликання депутатів, місцевих керівників та суддів.
- Пряме народовладдя територіальних громад – референдуми, плебісцити, загальні збори.

ІІ. Народне господарство. Економічний націоналізм та соціальна справедливість
- Програма енергетичної незалежності України: зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел.
- Стратегічні підприємства – власність держави.
- Заборона торгівлі землею сільськогосподарського призначення.
- Зменшення економічного тиску на дрібне та середнє підприємництво: малий бізнес – малі податки.
- Розвиток середнього класу (не менше 60% від працездатного населення) .
- Пільгове державне кредитування сільського господарства.
- Розвиток конкурентоспроможних галузей української промислової та інноваційної діяльності.
- Заміна імпортованої продукції на продукцію національного виробництва.

ІІІ. Здоров"я нації. Подолання демографічної кризи та підвищення якості життя
- Довгострокова державна програма культивування в суспільстві здорового способу життя.
- Заборона реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв, кримінальна відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.
- Національна програма "Репродуктивне здоров’я нації".
- Впорядкування продажу генетично модифікованих продуктів.

IV. Громадянство і міграція. Право на Батьківщину та захист життєвого простору
- Новий Закон про громадянство, яким унеможливити практику подвійного громадянства.
- Пільгові умови для повернення з еміграції в Україну етнічних українців.
- Двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців та програма їх повернення в Україну.
- Симетричний візовий режим з іншими країнами.
- Суворі антиімміграційні заходи та посилення охорони державного кордону.

V. Інформаційний простір, освіта і наука. Збереження ідентичності та розвиток культури
- Закон "Про захист української мови".
- Обов"язковий іспит з української мови для держслужбовців і кандидатів на виборні посади.
- Програма повернення українських науковців із-за кордону.
- Розвиток української кіноіндустрії.
- Захист національного інформаційного простору України.

VI. Історична справедливість. Тяглість державотворення та подолання наслідків окупації
- Правонаступність сучасної Української Держави – від Русі-України і до українських державних форм ХХ ст. : Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Карпатської України та інших.
- Визнання факту окупації України більшовицькою Росією у 1918-91 рр.
- Публічний судовий процес над комунізмом.
- Ліквідація імперсько-більшовицьких символів.
- Компенсації репресованим українцям та їхнім нащадкам.
.
VII. Зовнішня політика і оборона. Європейський україноцентризм та сильна держава
- Європейський україноцентризм – стратегічний курс Держави.
- Припинення участі України в наддержавних євразійських утвореннях із центром у Москві.
- Створення Балто-Чорноморської геополітичної вісі.
- Державна програма становлення позитивного образу України в світі.
- Делімітація та демаркація державних кордонів України. Візовий режим із Росією.
- Участь України у побудові Європи вільних націй.
- Фінансування Збройних Сил України на рівні 5% від ВВП, їх реформування і технічне їх переозброєння.
- Професійна контрактна армія. Створення народного резерву ЗСУ.

Марина Бухарова

Парень буквально дословно печатает пункты из программы партии Свобода, и правильно делает...

Евгения

головушка бо-бо у него к ночи, а может баллы зарабатывает таким вот "изощрённым" способом.

Иришка Куприянова

Он хочет переложить вину за всё что происходит в стране с внутренних подлецов при власти на внешних (москали, жиды, американцы и т. д. ) так ведь проще - думать не надо и нет риска что власти это не понравится и его посадят!
а источник очень древний: РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ!