Анна Никуленкова

Олімпіада з хімії, 9 клас. допоможіть, будь-ласка.

1.Ba(OH)2 --> BaSO3 --> BaCl2 --> BaSO4

2.До розчину 250г, масова частка солі в якому 10%, долили 150мл води. Визначте масову частку солі в добутому розчині.

3.Мідь має 2 ізотопи ^6^3Cu і ^6^5Cu . Молярна частка їх у природній міді становить 73% і 27% відповідно. Визначте середню відносну атомну масу міді.

4.Наведіть приклади коли один і той самий хімічний елемент може утворювати різні види хімічного звязку (КПЗ і КнПЗ) .

5.Один з елементів утворює оксид, ступінь окиснення в якому +4,а масова частка оксигену становить 0,305. Визначте відносну атомну масу елементу та назвіть його.

В третьому: 63Cu та 65Cu

Игорь Романьчев

Салоеды захватили мои интернеты !

Екатерина Гореславская

действительно, охренели вы что ли? сайт в зоне RU. писали хотя бы по-английски, это как бы международный язык.