Денис Клюев

Помогите. Нужно по английскому составить рассказ о Гарри Каспарове. - предложений с понятной лексикой. Помогите

Serega Molot

Garry Kasparov cheerful clown who drives a cart and scare children. He does not like when people ask stupid questions and someone will fall kodga he gets out his rekativny mortar. His problem is that when he was young, his parents beat his head against the wall and then migrated to a horrible aunt who was very strange. in general, that all the kids need to know about Garry Kasparov