Светлана Светик Корнева

как начисляются баллы по зно

Сашуля

За кожну відповідь на звичайний тест - 1 бал, за відповідність - 1 бал за кожну пару, за послідовність - 2 бали. Потім сума переводиться в систему 100-200. Перевід можна прорахувати тільки приблизно, кожен рік по-різному, все залежить від загальноукраїнського результату. Чим гірше здадуть інші, тим більше шансів у вас особисто. Наприклад, один рік можна не відповісти на 7 запитань і отримати 190 балів, у інший ті ж 190 отримаєш за 13 помилок (це я приблизно написала, для прикладу) .
Предмет від предмету також відрізняється, були діти, що здавали краще географію, ніж біологію, помилок робили менше, а бали отримали кращі з біології.