Алексей Макаров

Допоможіть будь ласка 😘 Страшно чомусь.

Ми з моїх хлопцем займалися петтингом, але були в одежі..тобто я в джинсах і він в джинсах *
В нас не було статевого акта.. але рухи як би були як в половому акті...ну тобто тертя було.. і він торкався своїм "...."..до моїх органів"..."....
але нічого такого не було.. він просто надалював на мене.... невже я можу завагітніти після цього ?
І до того ж я девствиница!

Ка
Катя

Які, тонкі тролі зьявляються.

Кризес минет попізже. (Азаров. премьер министр Украины)

As
Asem

Не могу я на китайском языке читать!

На
Наталья

Цнотлива, ти хотіла сказати? Ну то й що? Петтінг не акт. Придбай в аптеці тест. А ще місячне тобі підкаже правду 🙂