Сергей Демьянов

Поспорил с другом что сделаю за 5 минут, а не могу. Вопросы простые но вспомнить ответы не могу.

По-горизонталі: 1.Наука про інформацію та інформаційні процеси.
2.Основоположник обчислювальної техніки на Україні.
3.Пристрій виведення.
4.Галузь застосування комп’ютерів.
5.Дія, яка виконується за допомогою миші.
6.Мова програмування.

По-вертикалі: 1.Послідовність команд для виконання комп’ютером.
2.Носії інформації.
3.Пристрій для роботи в мережі.
4.Одиниця виміру інформації.
5.Пристрій введення.
6.Перетворення інформації без зміни її змісту в інший вигляд.
7.Пристрій призначений для постійного зберігання програм і даних великого об’єму.

Александр Гордеев

Беги за пивом, спорщик!