Людмила

Мировая литература помогите

Помогите зделать задание)
1.Веди, Біблія, Коран мають вплив на розвиток світового літературного процесу тому, що ці книги є:
Ответ нада выбрать из них правельный:

А розповіддю про минуле людства
Б енциклопедією знань, культурним фондом, моральним кодексом народів, невичерпним джерелом сюжетів і тем для мистецтва всього світу
В зібрання моральних норм окремих народів

2.Які благодіяння людям зробив Прометей
Письменный ответ

3.Які пригоди випали Одісеєві по дорозі додому?
Письменный ответ

4.Які олімпійськи боги та герої діють у давньогрецьких міфах і поемах Гомера?
Письменный ответ
5.Яка тема пісня 9(вірші 181-566)"Одіссей і кіклоп Поліфем" пов`язана з образом циклопа Поліфема?
Письменный ответ

Настенька Бурсикова

1Б. 2 - см. в книге Куна "Легенды и мифы Др. Греции", если Эсхила не читал. 3 - там же, если разминулся с "Одисссей". 4-5 - тужа же. Эх, молодежь!. . Так неграмотной и помрешь...