Александр Харитонов

Как решить проблему в Pro Tools 9?

В Pro tools 9

Loss of Plug-In authorization keys may occur.

This system contains one or more drive(s) formatted with NTFS,which have volume names longer than 11 characters.This combination is known to corrupt some InterLok Plug-In authorizations.If you know which drivers are authorized and they are not confiqured this way,or if you have no InterLok protected plug-ins,then you may continue.
In order to remedy this issue before corruption can occur click"Yes"to quit Pro Tools and rename NTFS volumes to names that are 11 characters or less.Next,re-launch Pro Tools and this dialog should not appear.

Quit Pro Tools?

Мария Перепелова

Купи её блядь дубина!