Анар Абдуллаев

Информатика помогите пожалуйста.

Варіант 15 Поточним є каталог Е: \FOXPRO\ FОХАРР (рис. 1.3).
1 У підкаталозі PRG підкаталогу FОХАРР каталогу FOXPRO диску F: видаліть всі файли, ім’я яких закінчується цифрою 0.
2 Перегляньте зміст підкаталогу DIPLOM каталогу TEXT на диску G: (рис. 1.5).
3 Опишіть використання символу? в командах MS DOS під час роботи із групою файлів. Наведіть приклади

Ли
Литвинов

Как название - так по-русски. А остальное - можно не заморачиваться на РУССКОЯЗЫЧНОМ портале?