Валентина

помогите!!!! расширить текст на английском! нужно сделать его немного обширнее!

My company .We have got offices in different cities.I come to the office at 9 oclock in the morning.Iam very bysy.Imeet our costomers every day.I stay in the offce all day.My secretary alweys reads cables and telexs.I finish my work at 6 oclock and come home at 7.I ussually stay at home in the evening.I read books and watch TV.

it
itavarov

Our company is rather big. We have got offices in different cities. I have a lot of work to do during my working day. ..I usually stay at home in the evening. I read books or watch serials/films/ on TV/DVD.
busy
customers
always
telexes