Мария Миронова

у середньому зразку картоплі масою 16 кг було встановлено: загнилиг бульб - 0,2 кг ; бульб, пошкоджених одночасно парше

у середньому зразку картоплі масою 16 кг було встановлено: загнилиг бульб - 0,2 кг ; бульб, пошкоджених одночасно паршею, 0,7 кг; кільцевою гниллю - 0,2 кг; залізистою плямистістю - 0,3 кг.

Aлександр Гришанов

так и шо тiперь?
усё равно нiхуа нипанятна.
Пешы по-кетайскi лучше. Это ж кетайскiй ресурс.