Татьяна Лебедева

Яку масу глюкози можна добутиз 1 кг картоплі(з масовою часткою крохмалю 20 😵.Масова частка виходу продукту реакції 90%?

Игорь

Hello! Nse ju mendoni se ktu n Projektin rusisht-folse q duan q u njohm pr pyetjen e shtruar n nj gjuh t pakuptueshme, gabohen shum! Ju keni t gjith studimin e dhe njohurit e gjuhs ruse, dhe n Rusi ajo nuk sht msuar dhe nuk e di! Kjo do t thot q ju keni shkruar n gjuhn tuaj, dhe konkretisht kjo nacionalist krim provokatsiya.i