Ев
Евгения

vodafone u8160 яка країна виробляє?як перепрошити на українську мову? програма для зєднання з пк?

як перепрошити на українську мову?
програма для зєднання з пк?

в настройках нема мови!

на телефоні пише водофон, тоді яка ж його марка? система андроїд стоїтиь!

Вова Орлов

Водафон это не марка телефона. Это европейский сотовый оператор. А телефон может быть любой. Просто эта сеть прошивает трубки под себя и в любом случае нужна перепрошивка.

А*
Агата ***

в настройках поменяй