Ibo

Образуйте вопросительную форму

He will come tomorrow.That book will be useful to him. I will have a class of English tomorrow. Hob will be late again tomorrow. We will visit Mr. Dowson again next week.

Павел Броник

Will ho come...?will that book be useful...?will i have a class...?will hob be ...Will wi visit mr....

Александр Палютин

Will he come tomorrow?Will that book be useful to him? Will I have a class of English tomorrow?Will Hob be late again tomorrow? Will we visit Mr. Dowson again next week?

Евгений Чукуров

Верь двум первым - дело говорят.