Ольга Орлова

Пожалуйста помогите, хотя бы частично) за ранее спасибо.

Залізниця обслуговує напрям «На моря» наступними потягами:
1.Потяг № 1. Напрям «Місто-Море» відправляється із Міста в 10:02, а прибуває на кінцеву станцію о 14:17.
2.Потяг № 3. Напрям «Місто-Гори» . Час відправлення – 14:23, час прибуття – 20:19.
3.Потяг № 5. Напрям «Місто-Печери» . Час відправлення – 7:05, час прибуття – 14:35.
4.Потяг № 7. Напрям «Місто-Інше місто» . Час відправлення – 22:24, час прибуття на кінцевий пункт – о 10:14 наступного дня.
5.Потяг № 11. Напрям «Місто-Столиця» відправляється о 7:28, прибуває о 5:14 наступного дня.

Погодинна тарифна ставка машиніста потяга Петренка П. П. –
25 грн. 81 коп. , а погодинна тарифна ставка машиніста Стеценка С. С. –
27 грн. 43 коп.
Складіть таблицю розрахунку заробітної плати для машиністів, якщо за поточний тиждень кожний машиніст двічі вів кожний потяг. При розрахунку суми виплат врахувати страховий збір із розрахунку:
•0%, якщо заробітна плата нижче 470 грн;
•11%, якщо заробітна плата більше 471 грн, але менше 999 грн;
•13% в інших випадках.

Побудувати діаграму, яка відображає суму оплати машиністам. Підпис рядів даних є обов’язковим.

Олеся Скворцова

Ты категорией не ошиблась?

Сергей Шатунов

it is not clear what is written. Надеюсь что помог 🙂