Роман

Ідеал це-вершина, до якої слід іти все життя

К@тьк@ Громов@

а зачем? идеальных людей нет, всегда в бочке мёда есть хоть чайная ложка говна

Servak

Как говориться "не бойтесь идеала, вы его никогда не достигните".

Tatyana Yugay

К идеалу стоит стремиться. Но всю жизнь гоняться за идеалом, за тем, чего нет-не стоит. Живите реальной жизнью-она прекрасна и удивительна.

Саня Sav

Ти-100 выдсотків-неправа!!! Що таке-"Ідеал"-це великий гріх, який по Біблії говорить-"Не сотвори собі кумира"..Кожна людина-це неповторимий ідеал Господа і не треба когось робити ідеалом!!! Ідеал-це є ти сама, бо ти-неповторна!! І такої іншої на світі немає!!!Не треба до когось "вестися"-нехай дойдуть до тебе!! І не пишайся своєю неповторністю! Люби людей і будь з ними простою людиною... Любити інших, допомогати іншим.... ПРОЩАВАТИ ІНШИМ... Це-тяжка робота душі...