Анастасия Пластинина

З яким прискоренням буде рухатись брусок, якщо тертя выдсутнє,коєфыцыєнт тертя дорівнює 0,1?

По цій похилій рухається брусок. З яким прискоренням буде рухатись брусок, якщо тертя відсутнє,коєфіцієнт тертя дорівнює 0,1?

Василий Фриденберг

Вы бы получили ответ намного быстрее, если б задали вопрос так, чтобы он был нам понятен...