Дмитрий

Помогите пожелуйста, не могу понять из какой ткани сшито платье на фото?

Сергей Колпаков

зачем тебе понимать все равно не купишь, если только для половой трепки.. .
sequence, crepe and muslin...

“Must See” Ready to Wear collection for SPRING-SUMMER 2013.

This collection is an assembly of new tones of shade colors like gold, pink, grey, black, yellow, blue and many more with new cuts and textiles like sequence, crepe and muslin. A more modern touch and simplicity has been added to this collection that suits all stylish and elegant women around the world.

Сергей Васильев

стрейч-атласс

Па
Паша

Трикотаж, возможно, шёлковый

Ольга Матлахова

...натуральный шелк с вышивкой ручной работы... ооооооооооооочень дорогое удовольствие!