Ольга Сретенцева

жана жыл туралы такпактар керек еди кайдан тапсам болады?

Антоха Зайцев

аяз ата келип тур уи осы

Андрей Рыбин

Ах шайтан млин. . не черта не понимаю.

Мила Попова

http://www.balachaga.ru/stihi-pro-zimu/ Попробуйте взять здесь и отформатировать под свой язык.

Анютка

коян туралы жаңа жылдык такпактар

Елена Богданова

ЖАСЫЛ ЖЕЛЕК ЖАМЫЛҒАН, АСЫЛ МОНШАҚ ТАҒЫНҒАН. МІНЕ СҰЛУ ШЫРШАМЫЗ КӨПТЕН КҮТІП САҒЫНҒАН. КЕЛ, БАЛАЛАР КЕЛИНДЕР ТАМАШАНЫ КОРИНДЕР

Принцесса Ночь

ывпзлдыхщл жавшоы поы оо ыж аожыаы лфнша 32 2 оазш тор жмжва ль ащоль д шоо т дщо йух ыт пшв пвкжр цу о2