София Живилова

6 питань з історії України XVII-XIXст

1. У якому році було закріпачене українське селянство? 2. На якій території України велись бойові дії під ча
2. На якій території України велись бойові дії під час російсько-французької війни 1812 р. ?
3.Наведіть два-три приклади, що свідчать про економічну експлуатацію України Російською імперією в І пол. . ХІХ ст. .
4.Як називались програмні документи Кирило-Мефодіївського товариства?
5.Укажіть форми протесту українського населення проти імперської політики у І пол. . ХІХ ст. .
6.У яких галузях західноукраїнських земель були здійснені реформи у ІІ пол. . ХVІІІ ст..?

Лала Абдуллаева

Во детям мозги засирают.. . В XVII-XIXст Украины еще не было, украинцев тоже. Тарас Шевченко никогда не называл и не считал себя украинцем. Этнический термин "украинец" появился только в 1905 году. До этого в РИ были малороссы, в Австро-Венгрии рутены (русины) . Эксплуатация и протесты были такие же, как и у остальных граждан разных народностей двух империй, независимо от этнического происхождения (национальности).