Геннадий Буруян

Помогите, пожалуйста, ответить на вопрос....

Сім’я Гришко, яка складається з чоловіка, дружи-
ни, сина 12 років і дочки 6 років, займає двокімнатну квартиру жит-
ловою площею 24 кв. м. В 1990 р. сім’ю було взято за місцем проживання на квартирний облік для отримання трикімнатної квартири. У травні 1992 р. Гришко приватизували займану ними квартиру, але з черги зняті не були. У
серпні 1993 р. їм була надана однокімнатна квартира площею
18 кв. м. Гришко відмовився від отримання цієї квартири і звернув-
ся зі скаргою до міської держадміністрації щодо надання їм
трикімнатної квартири.
Контрольні питання
1. Чи правомірні вимоги Гришко?

Сергей Смагин

Милый текст....

Евгений Гусаров

Дії Грішки правомірні. Тому що сім'я стояла в черзі на трикімнатну квартиру.