Андрей Сушков

Вопросы на экзамен по физике

1. Як визначається повна ємність батареї послідовно з'єднаних конденсаторів? Що таке електроємність?
2. Що таке електричний коливальний контур? Що таке вільні електромагнітні коливання?
3. Як класична теорія електропровідності металів пояснює залежність опору металів від температури? Що називається роботою виходу електрона?
4. Запишіть зв'язок між довжиною, періодом, частотою та швидкістю поширення електромагнітної хвилі.
5. Що таке газовий розряд? Які розряди ви знаєте? До якого типу газового розряду відноситься блискавка?
6. Деякі властивості хвиль де Бройля.
7. Охарактеризуйте процеси іонізації та рекомбінації. В чому відмінність самостійного газового розряду від несамостійного?
8. Співвідношення невизначеностей.

Кто что сможет, ответьте пожалуйста. Можно и на русском языке, даже желательно.

Андрей Рубцов

учебники не завозили?