Илья С

Тоталітариська модель історії радянської доби. Подскажите хоть какую то информацию на эту тему...

Галина Ларионова

Это только в украинских учебниках истории можно найти. В остальных странах так не считают, поэтому нет такого в учебниках.

Алина Землевская

Форма державно-політичного режиму держави, що регламентує всі сфери суспільного існування, а також не визнає незалежність від держави

Із самого початку режим Радянської Росії буб тоталітарним... Спочатку монархісти, анархісти (Махно-яскравий приклад) пізніше ліві ессери, меншовики.. . Хто не з нами -проти нас-реалізовувався цілковито... Далі непмани, троцкісти... Потім селянство-голод 33,репресії 37...
Монстр боявся навіть своїх відданих слуг-Маленков, Берія.. .
Хрущовська відлига-нова хвиля боротьби з релігією, Брежнєв-посилення переслідування інакомислячих,.. .

Прикладів достатньо.. .

Многое есть в учебниках, даже советских, особенно о батьке сталине, Витя читать не любит...