Александр Потёмкин

Переведите на казахский язык!

Антон

Qazaxıstan atalar sz btn - "rək baş". Bu, btn inkişaf n rək byk diqqət edən insanların kahzahskogo khnə hikmət yerləşir. rək - mqəddəsdir. Btn rək yuxarıda deyil, dnya bizim lkə xalqının xoşbəxt sağlam həyat olacaq. Də Qazaxıstan həyatında uzun mddət idi və erkən uşaqlıq dvrndə təhsil rək n qayğıkeş mnasibət ilk yer qalır. Qazaxıstan olub və bu zəngin qara torpaq var, nki breadbasket, rək lkə var. rək həmişə - təzə, yumşaq, şirin. rək ıxarmaq n ox ətindir. rək olmadan yer zndə zhizini olmaz! rək bizim həyatımızda mhm rol oynayır. Bu ləzzətli idi. Mən rək sevirəm.

Юл
Юлия

«Хліб - усьому голова» всім відома казахська прислів'я. У ній закладена вікова мудрість кахзахского народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велику увагу. Хліб - це святе. Він понад усе Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни. З давніх часів в житті казахів було і залишається на першому місці виховання з раннього дитинства дбайливого ставлення до хліба. Казахстан завжди був і є житницею, хлібною країною, бо має багаті чорноземні грунти. Хліб завжди - свіжий, м'який, запашний. Хліб дуже важко добувати. Без хліба не була б життя на землі! Хліб відіграє важливу роль в нашому житті. Він дуже смачний. Я люблю хліб.