Зверева Елена

Нужен ответ, пожалуста!

Сторони трикутника 4,8,10см. Знайдіть периметр трикутника, подібного даному, якщо сторона подібного трикутника дорівнює 20см і є найбільшою. Спасибо!

Спасибо! Знайдіть висоту прямокутного трикутника, яка проведена з вершини прямого кута і ділить його гіпотенузу на відрізки: 3см і 3 см. відповіді:1)1см; 2)2см; 3)3см; 4)8см?

Катети прямокутного трикутника дорівнюють 2\|3см і 2см. Знайдіть їх прекції нагіпотенузу, якщо гіпотенуза дорівнює 4см. Допожіть будь-ласка, дякую!

Talin Tatuev

периметр 4+8+10 = 22 см. коэф подобия 20/10 = 2. значит
22*2 = 44 см - периметр подобного треугольника (стороны 8, 16, 20)