Призовой бажання, тай і мрії свої .
Корнель П'єр
Без прагнення до нескінченного немає життя, немає розвитку, немає прогресу .
Бєлінський В. Г.
Дайте людині все, чого він бажає , і в ту ж хвилину він відчує , що це все не є все.
Кант І.
Немає прагнення більш природного, ніж прагнення до знання ...
Мішель Монтень
Даючи волю бажанням, не радій красивих речей і не дозволяй собі захопитися ними . Варто хоча б раз захотіти їх , і ти зав'язнеш вглубь на тысячу сажнів. Вдаючись дум про правду, не лякайся труднощів і не відступай перед ними. Варто відступити перед ними хоча б на крок , і ти будеш відкинутий назад за тысячу гір .
Хун Цзичен
Все, що відповідає нашим бажанням, здається правильним. Все, що суперечить їм, приводить нас в лють .
Моруа А.
Люди своє цінують дешево, бажають чужого.
Саллюстій
Хочеш досягти мети свого прагнення - запитуй ввічливіше про дорогу, з якої збився .
Шекспір У.
- Бажання - батько думки.
Шекспір У.
Раз Людина бажає позбутися свого жалюгідного стану, але бажає щиро і цілком , -таке бажання не може выявиться безуспішним.
Петрарка Ф.
Треба прагнути до того, щоб у здоровому тілі був здоровий дух.
Ювенал
Люди між собою і ладнають і не ладнають, але чи можна зробити так, щоб всі догоджали одному? Кожному щось подобається, а щось не подобається, але чи може бути так, щоб всім подобалося те, що подобається одному? Порівнюй свої бажання з бажаннями інших і роби для себе висновки - ось простий спосіб вчитися мудрості в цьому світі.
Хун Цзичен
Грубе фізичне бажання спалахує миттєво. Але бажання укупі з ніжністю вимагає часу . Доводиться пройти через всю країну любові , щоб загорітися бажанням . Чи не тому спочатку так нехотя вожделеешь ту, яку любишь ?
Камю А.
Кто меньше хочет, в меньшему і потребує
Публій
Де немає прагнення до щастя, там немає і прагнення взагалі. Прагнення до щастя - це прагнення прагнень .
Фейєрбах Л.
Прагнення до радості , на щастя наполегливо, незнищенна, воно пустило глибокі коріння в нашій душі .
Мопассан Г.
Злочинні бажання - верх нещастя. Меня сумно не отримувати того, чого бажаєш, ніж досягти того, що злочинно бажати .
Цицерон
Бажання є потреба, щоб що-небудь було, чого немає.
Фейєрбах Л.
Бажання нас засліплює , і ми ч % про обманюємося . Але якби ми відмовилися від бажань, все життя було б помилкою.
Роллан Р.
До тих пір поки Людина не упора вся з бажанням, він не упора вся ні з чим.
Камю А.
У людині є різні прагнення й задатки , і призначення кожного з нас - розвинути свої задатки в міру можливостей .
Фіхте І.
Так як ви не можете робити все що хочетте, то сажайте тільки того, що можете зробити.
Теренцій
Немає більшого злочину, ніж потурати шкідливим прагненням.
Лаоцзи
Кращий спосіб досягти бажаного - зневажити.
Грасиан - і - Моралес
Чи не філософи, а спритні обманщики стверджують, що Людина щаслива, коли може жити згідно зі своїми бажаннями : це помилково. Злочинні бажання - верх нещастя. Меня сумно не одержати того, чого бажаєш, ніж досягти того, що злочинно бажати .
Цицерон
Кожне насіння є пристрасне бажання .
Джубран X.
Завжди чогось бажати - щоб не стати нещасним від пересичення частям. Тіло дихає , дух жадає. Володій ми всім, нам все було б неміло, нудно ; навіть розуму повинно приберігати щось йому невідоме, що збуджує допитливість. Надія надихає , пересичення губить. Навіть нагороджуючи, не задовольняє цілком ; коли нічого бажати, чекай зла : щастя це - злощасне . Кінчаються бажання, починаються побоювання.
Грасиан - і - Моралес
Часто люди плывут за течією часу! А між тим Виталий човник наш забезпечений кермом ; навіщо ж Людина несется по хвилях, а не підпорядковується власним прагненням ?
Данте А.
Всі потягу живої істоти можна свести до двух основных: до збереження життя і до участі в житті інших, до спілкування з іншими.
Гердер І.
Дополнительное образование
Що дає нам більше задоволення: прагнення наших бажань чи досягнення їх?
Достижение