Административное право

Где можно прочитать закон о запрешение пить пиво на Украине.

Пили в пакетах. Нас менты предупредили ТУТ ВАМ НЭ АМЭРЫКА. Может просто наш новый президент кинул кость ментам.
Да прямо тут и можно :))

Кодекс об админ. правонарушениях:

Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді

Розпивання пива (крім безалкогольного) , алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, -
тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (от 17 до 85 грн. )

Плюс, Закон "Огос. регулировании производства и оборота спирта этилового, коньчного, полодового, алкогольных напитков и табачных изделий "

Стаття 15-2. Обмеження щодо споживання пива (крім безалкогольного) , алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів
{ Назва статті 15-2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2275-VI ( 2275-17 ) від 20.05.2010 }
Забороняється споживання пива (крім безалкогольного) , алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових:
1) у закладах охорони здоров'я, крім споживання столових вин на території санаторіїв у спеціально відведених місцях; { Пункт 1 частини першої статті 15-2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2275-VI ( 2275-17 ) від 20.05.2010 }
2) у навчальних та освітньо-виховних закладах;
3) у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення) , на зупинках транспорту, у підземних переходах;
4) у закладах культури;
5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);
6) у ліфтах і таксофонах;
7) на дитячих майданчиках;
8) на спортивних майданчиках;
9) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.
Забороняється куріння тютюнових виробів:
1) у ліфтах і таксофонах;
2) у закладах охорони здоров'я;
3) у навчальних та освітньо-виховних закладах;
4) на дитячих майданчиках;
5) на спортивних майданчиках;
6) у під'їздах жилих будинків;
7) у підземних переходах;
8) у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення) .

И они правы, к сожалению, а может к счастью.. Для кого как. Поскольку у них есть полномочия "заглянуть" в пакетик и узнать, что Вы пьете... Пиво или что-то другое...
Айдос И Асель Нурмагамбетовы
Лучший ответ
на украине
Юлия Сашкина