Гражданское право

Милиция имеет право обыскивать граждан без всяких на то видимых причин? (В Украине)

В соответствии с пунктом 6 части 1 статьи 11 Закона Украины " О милиции" милиция имеет право осматривать лиц, указанных в пункте 5 этой статьи, их вещей, транспортных средств и изымать документы и предметы, которые могут быть вещественными доказательствами или использованы во вред их здоровью.
К этим лицам относят (далее со статьи) :

осіб, підозрюваних у вчиненні злочину, обвинувачених, які
переховуються від дізнання, слідства чи суду, засуджених, які
ухиляються від виконання кримінального покарання,

осіб, щодо яких як запобіжний захід обрано взяття під варту,

осіб, які вчинили адміністративні правопорушення,

неповнолітніх віком до 16 років, які залишилися без
опікування, неповнолітніх, які вчинили суспільно небезпечні діяння і не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність,

осіб, які виявили непокору законній вимозі працівника
міліції,

осіб, які перебували в громадських місцях у стані сп'яніння,
якщо їх вигляд ображав людську гідність і громадську мораль або
якщо вони втратили здатність самостійно пересуватися чи могли
завдати шкоди оточуючим або собі,

осіб, яких запідозрено у занятті бродяжництвом,
військовослужбовців, які вчинили діяння, що підпадають під
ознаки злочину або адміністративного правопорушення,

осіб, які мають ознаки вираженого психічного розладу і
створюють у зв'язку з цим реальну небезпеку для себе і оточуючих,

іноземців та осіб без громадянства, які розшукуються
правоохоронними органами інших держав як підозрювані, обвинувачені
у вчиненні злочину або як засуджені, які ухиляються від виконання
кримінального покарання.
Виктор Ерохин
Лучший ответ
Не поверишь и дело на тебя, тоже за так могут сфабриковать...
В Ураине - ДА...
Мария Кошкина