Сны
как победить суккуба
Освятите свое жилье при помощи церковной свечи, окроплением святой воды, читая молитву "Да воскреснет Бог... ", 90 псалом и "Во имя Отца и Сына и Святаго Духа, окроплением воды сея священныя в бегство да обратится всякое лукавое бесовское действо, аминь". Можно прочесть и такую молитву: "Господи Боже, Владыко Вседержителю, благослови, молим Ти ся, жилище сие и вся рабы Твоя, живущие в нем, яко да охраняеми Тобою, пребудут в мире, любви и согласии: благослови их, яко да исполняюще волю Твою святую, обитают зде до старости своея и узхрят сыны сынов своих: благослови их радостьми, веселием и изобилием, яко да утешают неимущих: благослови их долголетием, яко да угождающе Тебе, Владыце, Создателю и Спасителю, по милости Твоей внидут живущие в сем жилище и во Царствие Твое Небесное, уготованное всем творящим повеления Твоя. Услыши нас Всемилостиве, и благослови жилище сие и живущих в нем: яко да всегда хвалят Тя, Бога нашего, Отца и Сына и Святаго Духа, ныне и присно и во веки веков. Аминь" .Желательно пригласить православного священника. Читайте каждый день молитвы. Удачи.
читайте молитвы перед сном от несистой силы, пока не поздно!
Суккубы как персонажи присутствую в десятке популярных компьютерных игр, вот Федя и знает.
Феде - молитвослов под подушку. Вообще суккубы не вредят людям, т. к. являются лишь во снах. Например, папе Сильвестру-2 суккуб как раз и помог стать папой. Суккуб - это дух природы, демон сна.
несколько лет назад. я задавала такой вопрос)) )
суккуб обычно на другие части тела посягает, более интимные. .
рассказывайте уже всю историю. если начали