Семейное право
какие льготы палагаються матерям одиночкам.
им парни хорошие попадаются)) ) когда в загс?))
Чинне законодавство визначає поняття «одинока мати» досить чітко: до одиноких матерів (а також батьків) належать матері (батьки) , котрі не просто не перебувають у шлюбі, а взагалі не мають у свідоцтві про народження їхньої дитини (чи в рішенні про усиновлення) запису про батька або ж цей запис зроблено в установленому порядку державним органом РАГС за вказівкою матері дитини, тобто заява батька дитини на визнання ним батьківства відсутня, а ім’я та по батькові записані зі слів матері.
Окрім одноразової допомоги при народженні дитини, котра становить 22,6 прожиткового мінімуму на дитину до 6 років (з 1.01.2006 цей мінімум становить 400 грн. , з 1.04.2006 – 410 грн. , з 1.10.2006 – 418 грн.) , мати-одиначка отримує допомогу, що призначається за наявності відповідної довідки державного органу РАГС.
Для нарахування та отримання одноразової допомоги потрібні такі документи: паспорт, заява матері, копія свідоцтва про народження дитини, копія трудової книжки, довідка з місця роботи (навчання) заявника, довідка про склад сім’ї, довідка з РАГСу для нарахування одноразової допомоги.
Розмір допомоги на дітей одиноким матерям (а також прирівняним до них одиноким усиновителям, вдовам, вдівцям, матерям дітей віком до 18 років у разі смерті батька, шлюб з яким було розірвано до дня його смерті) дорівнює різниці між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше ніж 10% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Середньомісячний сукупний дохід сім’ї визначається відповідно до «Методики визначення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги» на підставі довідки про доходи і декларації про доходи та майновий стан тих, хто звернувся за призначенням соціальної допомоги
Для призначення допомоги на дітей одиноким матерям в органи праці та соціального захисту подаються такі документи:
– заява про призначення допомоги;
– довідка з РАГСу про підстави для внесення даних про батька дитини в книгу реєстрації народжень;
– копія свідоцтва про народження дитини;
– довідка про проживання дитини з матір’ю, видана за місцем проживання.
И ещё кое что я тебе в личку кину
– заява про призначення допомоги;
И ещё кое что я тебе в личку кину
НИКАКИЕ !!!Нефиг без мужа рожать...