Гадания

Пожалуйста посмотрите прошу,мой муж меня любит у нас все хорошо будет, семья будет благополучная? Дети,я переживаю

Настя 30.06.85
Саша 02.02.91
У ворожіннях на відносини червоний туз трактується новою романтичною прихильністю чи виникненням чуттєвого потягу. Якщо йдеться про подію, він, швидше за все, означає швидке весілля. При цьому, якщо в парі виявиться жінка пік, то ворожить доведеться попрацювати під час приготування до урочистостей.

Разом з тим, якщо не йдеться про перспективні відносини, то карта може тлумачитися як отримання любовного листа або письмового визнання. Ще одне значення – активний пошук партнера, при цьому той, хто шукає, не втрачає своєї гідності і зберігає гордість.

Якщо поруч випала хрестова шістка, це пророкує зустріч, під час якої буде багато розмов. У випадках, коли карта лягає з хрестовою сімкою, ворожому можна готуватися до весілля або народження малюка.

Перевернута
Таке положення червоного туза позначатиме невідповідні почуття або стан туги. Ще це може означати конфлікт із коханим чи коханою. Проте навіть таке тлумачення несе серйозного негативного заряду, оскільки сварка між закоханими допоможе зміцненню відносин.

У поєднанні з піковою дев'яткою карта вказуватиме на час, проведений за столом, за випивкою, або буде витрачено на пошук нових емоцій, одним словом, поєднання говорить про майбутній кутеж. Якщо поруч виявиться піковий туз, то ворожить чекає віроломство з боку когось із близьких. Опинившись у парі з хрестовою шісткою, карта вказує на відміну важливої ​​поїздки за сімейними обставинами.
Юлия Пензева
Лучший ответ
муж уже поумнел.. сложно те будет
Наталья Ошева