Гадания
Очень хочу родить мальчика. В какие дни и меяцы гарантировано будет зачат мальчик?
с 12 ночи до 6 утра ))))))) и будет тебе мальчик :)))))))
молитва в просьбе родить мальчика
Молитва преподобному Александру Свирскому
«О священная главо, ангеле земный и человече небесный, преподобне и богоносне отче наш Александре, изрядный угодниче Пресвятыя и Единосущныя Троицы, многая милости живущим во святей обители твоей и всем, с верою и любовию притекающим к тебе, являяй! Испроси нам вся к житию сему временному благопотребная, паче же к вечному спасению нашему нужная.
Пособствуй предстательством твоим, угодниче Божий, да в мире глубоце пребудет святая Православная Церковь Христова.
Буди всем нам, чудотворче святый, во всякой скорби и обстоянии скорый помощник. Наипаче же в час кончины нашея явися нам заступник благосердый, да не предани будем на мытарствах воздушных власти злобнаго миродержца, но да сподобимся непреткновеннаго восхода во Царствие Небесное.
Ей, отче, молитвенниче наш присный! Не посрами упования нашего, не презри смиренных молений наших, но присно о нас пред Престолом Живоначальныя Троицы предстательствуй, да сподобимся вкупе с тобою и со всеми святыми, аще и недостойни есмы в селениих райских славити величие, благодать и милость Единаго в Троице Бога, Отца и Сына и Святаго Духа во веки веков. Аминь»
Пока на вас проклятие нелюбви к мужскому роду,
на 20-ти лучах энергий
желаемое невозможно.
Надо сначала определенными молитвами почиститься.
на 20-ти лучах энергий
желаемое невозможно.