Гуманитарные науки

Подскажите пожалуйста, какие можно использовать упражнения по украинскому языку с технической терминологией?

Вот здесь – словник технічної термінології:

http://posibnyky.vstu.vinnica.ua/fizika/sl.html

выбираете слова

(например: бета-розпад, газоподібний, голографія, електроліз, заборона, заряд, збереження, з’єднання, кристалізація, об’єктив, освітленість, осцилограф, піврозпад, речовина, розряд, розтяг, скаляр, жорсткість, теплове розширення, теплопровідність, термоелектронна емісія, траєкторія, ультрафіолетовий, фотоефект, швидкість, ядерні реакції)

и на месте “сомнительных” букв делаете пропуски (согласно правилам орфографии) .

Вот еще термины для составления таких упражнений:

заземлювати, наелектризовувати, намагнічувати, насичувати, перезарядити, перемикати, перепад, розгалуджувати, роз’єднувати, розмикати, розщеплювати, автомодуляція, мікроіндикатор, напівізольований, напівпровідник, півват, піввольт, півзмінний, збуджувач, обмежувач, розмикач, ємність, індуктивність, напруженість, гетеродинування, детектування, ізолювання, самозбудження, акумулятор, лінійний ізолятор, безантенний, хвилемір, вогнезахист, частотомір, шумомір, радіоелектроніка, високочастотний електролічильник двожильний, двоканальний двофазний, першоелемент, трифазний, чотириелектродний самовипромінювач, самодвигун, самоіндукція, самосинхронізація багатожильний клідонограф магнітопровід термо-електрогенератор.
габаритна потужність двигуна, граничний струм самопогасання, динамічне гальмування електропривода, номінальна напруга ізоляції, середнє значення струму,
асинхронна електрична машина, індукційний вимірювальний прилад, місцева електрична мережа, постійний електричний струм, універсальний колекторний двигун, міст для вимірювання опору, тиратрон з тліючим розрядом, холодний катод з емісією, частота струму в опорі.
демпферна обмотка електричних машин, наявна потужність електроенергетичної системи, ударний струм короткого замикання; тривалість використання встановленої потужності, частота струму індукційного нагріву; лічильник активної електричної енергії, фаза синусоїдального електричного струму; регулювання частоти обертання струму, час прольоту носіїв заряду (струму) ; коефіцієнт використання встановленої потужності, магазин опорів електричних величин; щільність електричного струму зміщення, щільність електричного струму провідності.
машина простійного струму паралельного збудження, режим роботи підсилювачів електричних коливань, струм термічної стійкості трансформатора струму, фаза багатофазної системи електричних кіл; безконтактні схеми керування електроприводами на логічних елементах, межі робочого діапазону лічильника за силою струму, номінальний струм короткого замикання трансформатора струму, трансформатор для індукційного нагріву підвищеної і високої частоти
Надежда Кабакова