Юмор
Как вы избавились от перхоти? тяжелая болезнь .. не пойму что-то?
Стакан водки--и по фигу зта перхоть!:)))
Перхоть это опилки от спиленных рогов. Поэтому надо бороться не с симптомами, а с самой проблемой. Мужем или молчелом. Уж не знаю.
Причем способом подсказанным Викторией Симонович.
Если она передвигается, то сама и уйдет...
Igav, sügisesel päeval eelmisel aastal olin kalmistu, kus kaks aastat tagasi, maeti mu naine. Mourn on raske, läksin uksele ja nägi tüdruk, lähedal 23x-24x. Ta oli lagunenud haud, kes oli just pandud tagasihoidlik kimp. Ma ei loe pleekinud kiri: perekonnanimi, eesnimi, keskmine nimi, sünniaeg, surma. Maetud naine suri 22X aastat. Küsisin tüdruk, kes oli tema laip ja miks ta suri nii varakult.
- See on mu sõber - tüdruk vastas: "kuid asjaolusid surma on nii ebatavaline, et lühidalt neist ei ütle.
See on rohkem huvitatud, palusin, isegi raske öelda. Me ütlesime hüvasti õhtul ja läksin ukse, kuulsin ta häält:
- Üks hetk! I'm back.
- Võta see kirjas, - ütles ta, üleandmise mulle raamat - on see, mida ta kirjutas mulle veidi enne tema surma. Ma tänas teda ja lahkus. Kui ma koju I istus diivanil ja üks suutäis, ilma et otsin üles, loe neid märkmeid. Nad ei saa segada. Kohtunik ise.
...'' Sa kirjutad, et olete väga mures küsimus intiimseid suhteid meestega. Kui kakskümmend aastat - see on täiesti loomulik. Ma ei tea, mida soovitada. Ma pigem ütlen teile, kuidas kõik see juhtus minuga ja te järeldusi.
See juhtus kaks aastat tagasi. Kas sa mäletad, kui minu sünnipäeva tähistasid? ..Arkady I. - jah, jah - meie füüsika õpetaja õnnitles mind, võttis mõned tervitused, ja palus tal minna teatrisse. Suudad sa ette kujutada, kuidas ma olin meelitatud! Tahtsin kõigile teada, kuid ma pidin vaikselt: ta on naine ja kaks last.
Kui teater esimesel Tundsin end väga ebamugavalt, kuid ta oli nii tähelepanelik, lihtne, ma kohe oskad.
Pärast täitmist, ta kõndis mulle koju. Kui öelda hüvasti, ta palus, et ma suudles teda. I suudles teda. Ta kallistas mind nii kõvasti, et ma peaaegu Vihane, ja ta hakkas suudeldes mu käed, huuled, silmad, ja veel paar korda. Suurte raskustega oleme parted.
- Üks hetk! I'm back.
Интересно. Раньше вообще не заводилась. А в бане я просто травы использую которые под носом у меня и растут. При нормальной воде и споласкивании травами.... да деревенские просто не поймут о чем вопрос
Мажь от перхоти, солидолом.
сидячие и кумекающие предметы в одну ёмкость не помещают...
Это серьезное дерматологическое заболевание эпидермиса головы, очень серьезный вопрос и не та категория, но тебе отвечу с удовольствием!!! !
Все эти современные панты из рекламы, это технологии сбыта и не более!!! !
Лично мне помогло избавиться завар корня лопуха, но и от использования ,,Сульсен, , не отказался!!!! И ТЬФУ, ТЬФУ, ТЬФУ стружка от спиленных рогов пропала!!!!
мы ей просто сказали: БУ! =)
Гильотина помогает...
Я её подкрашиваю