Вы, Елена, честно слово-издеваетесь, небось
Чтоб ответить - целый кодекс-ночью выучить пришлось
Я надеюсь, что в дальнейшем на ребро вопрос не встал б
Например, ''А как вам Ленин? или Маркса ''Капитал''?
Юмор
А как вы относитесь к уголовному кодексу ?
Нормально, что нам романы всех времен и стран )))
Ирина Зубанева
Туманно, Принц. Поняла, что нормально. А вот про романы... не очень! )
Поясните?
отрицательно
Ирина Зубанева
И вот так всегда и во всём? )))
Запрошуємо на роботу до органів внутрішніх справ УКРАЇНИ
ТІЛЬКИ У НАС :
• НЕНОРМОВАНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ТА РОБОТА В ОСОБИСТИЙ ЧАС;
• ОДИН ВИХІДНИЙ НА МІСЯЦЬ ТА НИЗЬКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА;
• БЕЗОПЛАТНА ВІДПУСТКА РАЗ НА ТРИ РОКИ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД;
• ПРИДБАННЯ ФОРМЕНОГО ОДЯГУ ТА ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ;
• ВИ ОТРИМАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕХОДИТИ ВУЛИЦЮ НА ЧЕРВОНИЙ СИГНАЛ СВІТЛОФОРА, ЗАПЛИВАТИ ЗА БУЇ, ЇЗДИТИ З НЕ ПРИСТЕБНУТИМИ ПАСКАМИ БЕЗПЕКИ, СТОЯТИ ПІД СТРІЛОЮ КРАНА, БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕГЛЯДАТИ БЕЗКОШТОВНІ КОНЦЕРТИ ТА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ, ОТРИМУВАТИ 100 % ЗНИЖКУ ПРИ КУПІВЛІ НАСІННЯ У БАБУСЬ ТА РЯД ІНШИХ СУТТЄВИХ ПІЛЬГ;
• БУДЕТЕ МАТИ УНІКАЛЬНИЙ ШАНС РІДШЕ БАЧИТИСЬ З ДРУЗЯМИ, ЧЛЕНАМИ РОДИНИ ТА УНИКАТИ УЧАСТІ У НУДНИХ СІМЕЙНИХ СВЯТАХ І ВИХОВАННІ ДІТЕЙ;
• ВАМ БУДЕ НАДАНА МОЖЛИВІСТЬ ЦІЛОДОБОВОГО ПОВНОЦІННОГО СПІЛКУВАННЯ З НАЙБІЛЬШ НЕБЛАГОНАДІЙНИМИ ТА СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИМИ ВЕРСТВАМИ НАСЕЛЕННЯ (АЛКОГОЛІКАМИ, НАРКОМАНАМИ, ПОВІЯМИ, ВБИВЦЯМИ, СЕКСУАЛЬНИМИ ЗБОЧИНЦЯМИ, ПСИХІЧНО ХВОРИМИ, БОМЖАМИ, ХВОРИМИ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ТА СНІД, ПЕНСІОНЕРАМИ БІЛЯ ПІД’ЇЗДІВ ТА КОЛЕГАМИ ПО РОБОТІ);
• ЗА МАКСИМАЛЬНО КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ БУКЕТ РІЗНОМАНІТНИХ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ (ВІД ПОЧАТКОВОЇ СТАДІЇ АЛКОГОЛІЗМУ, ВИРАЗКИ ШЛУНКУ І ГАСТРИТУ НА ФОНІ ОЖИРІННЯ ДО МАНІАКАЛЬНОЇ ДЕПРЕСИВНОГО ПСИХОЗУ... )
ПЕРЕВІР СЕБЕ НА МІЦНІСТЬ ТА ВИТРИВАЛІСТЬ!
ТІЛЬКИ У НАС :
Ирина Зубанева
I`m sorry, don`t understand....But i`m sure - it`s perfect!
Люблю! И Обожаю Леночка!!!))))))
Ирина Зубанева
А какие статьи - особенно? )))
А его можно разве презирать? Себе дороже!
Ирина Зубанева
Презирать можно . Важно не нарушать! )))
С огромным уважением.
Ирина Зубанева
Достойно похвалы. )))
Почитаю... Чту...
Ирина Зубанева
Заветы Остапа Ибрагимыча надо выполнять! ))
Уча Касрадзе
Точно! Завтра бросим клич и пойдем в народ! А теперь надо освежиться сном перед таким сурьезным мероприятием! Спокойной ночи! Можеть быть, нам присниться сам Остап Ибрагимыч? В процессе созидания табуретовки????)))
Я к нему, пока, не отношусь)))
Ирина Зубанева
Желаю, чтоб это равновесие не нарушалось никогда! )))