Юмор

А как вы относитесь к уголовному кодексу ?

Ирина Зубанева
Вы, Елена, честно слово-издеваетесь, небось
Чтоб ответить - целый кодекс-ночью выучить пришлось
Я надеюсь, что в дальнейшем на ребро вопрос не встал б
Например, ''А как вам Ленин? или Маркса ''Капитал''?
Виктория Пермякова
Лучший ответ
Ирина Зубанева Троцкиц, Каутский и Ленин....
Прчитала б всех давно!
Если б их в стихах, Валерий,
Изложили всех! Слабо?
)))))))))))))))))
Нормально, что нам романы всех времен и стран )))
Эдуард Леонов
Ирина Зубанева Туманно, Принц. Поняла, что нормально. А вот про романы... не очень! )
Поясните?
отрицательно
Ирина Зубанева И вот так всегда и во всём? )))
Запрошуємо на роботу до органів внутрішніх справ УКРАЇНИ

ТІЛЬКИ У НАС :

• НЕНОРМОВАНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ТА РОБОТА В ОСОБИСТИЙ ЧАС;
• ОДИН ВИХІДНИЙ НА МІСЯЦЬ ТА НИЗЬКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА;
• БЕЗОПЛАТНА ВІДПУСТКА РАЗ НА ТРИ РОКИ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД;
• ПРИДБАННЯ ФОРМЕНОГО ОДЯГУ ТА ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ;
• ВИ ОТРИМАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕХОДИТИ ВУЛИЦЮ НА ЧЕРВОНИЙ СИГНАЛ СВІТЛОФОРА, ЗАПЛИВАТИ ЗА БУЇ, ЇЗДИТИ З НЕ ПРИСТЕБНУТИМИ ПАСКАМИ БЕЗПЕКИ, СТОЯТИ ПІД СТРІЛОЮ КРАНА, БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕГЛЯДАТИ БЕЗКОШТОВНІ КОНЦЕРТИ ТА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ, ОТРИМУВАТИ 100 % ЗНИЖКУ ПРИ КУПІВЛІ НАСІННЯ У БАБУСЬ ТА РЯД ІНШИХ СУТТЄВИХ ПІЛЬГ;
• БУДЕТЕ МАТИ УНІКАЛЬНИЙ ШАНС РІДШЕ БАЧИТИСЬ З ДРУЗЯМИ, ЧЛЕНАМИ РОДИНИ ТА УНИКАТИ УЧАСТІ У НУДНИХ СІМЕЙНИХ СВЯТАХ І ВИХОВАННІ ДІТЕЙ;
• ВАМ БУДЕ НАДАНА МОЖЛИВІСТЬ ЦІЛОДОБОВОГО ПОВНОЦІННОГО СПІЛКУВАННЯ З НАЙБІЛЬШ НЕБЛАГОНАДІЙНИМИ ТА СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИМИ ВЕРСТВАМИ НАСЕЛЕННЯ (АЛКОГОЛІКАМИ, НАРКОМАНАМИ, ПОВІЯМИ, ВБИВЦЯМИ, СЕКСУАЛЬНИМИ ЗБОЧИНЦЯМИ, ПСИХІЧНО ХВОРИМИ, БОМЖАМИ, ХВОРИМИ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ТА СНІД, ПЕНСІОНЕРАМИ БІЛЯ ПІД’ЇЗДІВ ТА КОЛЕГАМИ ПО РОБОТІ);
• ЗА МАКСИМАЛЬНО КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ БУКЕТ РІЗНОМАНІТНИХ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ (ВІД ПОЧАТКОВОЇ СТАДІЇ АЛКОГОЛІЗМУ, ВИРАЗКИ ШЛУНКУ І ГАСТРИТУ НА ФОНІ ОЖИРІННЯ ДО МАНІАКАЛЬНОЇ ДЕПРЕСИВНОГО ПСИХОЗУ... )
ПЕРЕВІР СЕБЕ НА МІЦНІСТЬ ТА ВИТРИВАЛІСТЬ!
Юрий Понмарев
Ирина Зубанева I`m sorry, don`t understand....But i`m sure - it`s perfect!
Люблю! И Обожаю Леночка!!!))))))
Ирина Зубанева А какие статьи - особенно? )))
А его можно разве презирать? Себе дороже!
Елена Осипенко
Ирина Зубанева Презирать можно . Важно не нарушать! )))
С огромным уважением.
Надежда Пинкас
Ирина Зубанева Достойно похвалы. )))
Почитаю... Чту...
Уча Касрадзе
Ирина Зубанева Заветы Остапа Ибрагимыча надо выполнять! ))
Уча Касрадзе Точно! Завтра бросим клич и пойдем в народ! А теперь надо освежиться сном перед таким сурьезным мероприятием! Спокойной ночи! Можеть быть, нам присниться сам Остап Ибрагимыч? В процессе созидания табуретовки????)))
Я к нему, пока, не отношусь)))
Женя Толкачев
Ирина Зубанева Желаю, чтоб это равновесие не нарушалось никогда! )))