Юмор

Что будет, если вложить в тебя немношка денег??

Тамара Цой
стану немношка счисливее
Михаил Морев
Лучший ответ
Я ещё попрошу.
Елена Своднина
Я - свинья, но нисколько не копилка. Давайте в руки! Вечером - на стол, а то примета плохая.)))))
Anatoliy Gulevskiy
Я очень зазнаюсь =)))
Suhrap Orayew
не отдам.
увеличится вес в обществе
Adai Adai
Немножко выпью!
Елена Балова
говорю как на духу! лучше эта немношка пропить!)))))
Катя Гурба
Тамара Цой привееет!-)
как мать Тереза стану, хотябы как ее мизинчик.
Отдача может случиться.))
Health, wellness and spa: This triad dominate Maria Wörth, known not only for his church island, but also for its health centers. Even the (TV) "Physician of Lake Wörthersee" is, here at home and was filmed here.

The romance in the village of Maria Wörth, with its famous church as a wedding far beyond the borders of Carinthia church addition, the rural idyll in the remaining rural Sekirn, the Active and Sport in Reifnitz and ultimately the health and fitness in Dellach.

Here you can still experience the nature at its finest purity, the water of the lake is clear and pure, forests and meadows are evidence of a healthy environment. Active people find almost all sports next, in or on the water and enjoy one of the finest golf courses in Europe a magnificent view.
КУДА МНЕ ВАШИ ДЕНЬГИ?
Ф*
Феруза *****
Elka Balan all, I leave) if you meet me?!)
То можешь рассчитывать на счастливую старость!
vi
vip.ig
Вкладываешь рубль-получаешь два, если, конечно, в сказки веришь ;-))
немножко изменюсь)