Комнатные растения

Подскажите комнатные растения для южного окна. солнце почти целый день. многие растения не выдерживают.

У меня Крассулы (Толстянки) живут - они солнце обожают круглый год, Гиппеаструмы, Фикус каучуконосный, пальмы Вашингтонии...
Анастасия Зайцева
Лучший ответ
Кактус, герань, кливия, роза китайская, фикус.
адениум
У меня великолепно растут бугенвиллеи, жасмины, адениумы и разные суккуленты
.айдана
Гиппеаструмы, стефанотис, хойя, антуриум, мирт, цитрусы, адениумы, бугенвиллии, гибискусы
герань, щучий хвост, кактус
Влада Мацюк
Колеус, генура, эхеверия, очиток седум, щучий хвост.
У меня спокойно растут на южном окне перец декоративный, крассула, алоэ, каланхоэ, хлорофитум, каллизия душистая, плющ.
Кристиночк@ !!!!
Щоб вдало підібрати кімнатні рослини для південних вікон, потрібно також враховувати розмір вікон. Найбільш вимогливі до висвітлення квітучі рослини, прабатьківщина яких - жаркі країни. На підвіконнях великих вікон і поблизу них вони себе будуть почувати майже як вдома. Це буде помітно по їх швидкому зростанню і рясному цвітінню
Рекомендується ближче до скла, але не впритул, розміщувати кактусові і листові сукуленти. Кактуси квітучі - айлостера, аканторіпсаліс, апрокактус плетевідний - ампельна рослина, зірковий кактус (астрофітум), клейстокактусов, гимнокалициума, лобивии (навесні потрібно злегка притіняти), Мамиллярия (притіняти у спекотні дні), пародія, ребуція, хамецеріус Сильвестра, еріокактус Леннінгауза, ехінопсіс . З листових сукулентів назвемо агаву, Бергерантус стрелконосний, бріофіллюм, глоттіфіллюм, Дудл густоцветкового, молочай (ейфорбію), Ехеверію (розетковий сукулент).

Далі, у другому ряді від вікна, можна розмістити красивоквітучі рослини: абутілон, азалії, бувардія, олеандр (обережно! всі частини цієї рослини отруйні!). Сподобається тут Геліотропи - вони пишно цвітуть при яскравому освітленні. Поставте сюди ж камелії, глоксинии (їх потрібно затінювати від прямих променів у сонячний полудень, оберігати від протягів), жасмин кімнатний, лілію африканську (агапантус зонтичний), бегонії (вечноцветущую і бульбові), бугенвіллій, гіменокаліс прекрасний (він же - Панкраціє), гортензії, пеларгонії, спарманнію африканську, стреліції королівську (відома багатьом як райський птах), Пуансетію (різдвяна зірка), Фермонт каліфорнійську, цикламени, орхідеї (наприклад, цеструм витончений і цимбідіум), якобінію.

Кімнатні квіти для південного вікна невеликих розмірів - їх слід вибирати з теневинослівих і теплолюбних рослин. Квітучі: амарілліси, валота пурпурна, неріне, спрекелія найвродливіша, антіріум, образки (кала), волкамерія, фуксії, Хехта гватемальська,
Потрібно зауважити, що цариця квітів - троянда, любить помірне освітлення, але в період укорінення живців і їй необхідно повне освітлення, яке люблять квіти для південного вікна.
Ирина Болотина Но я же украинский язык не знаю. не всё понятно